Limonádé nap a peerekkel – április 17.

2024. április 16.

A Magyar Felvételi és Hallgatói Szolgáltató Iroda munkatársai és a peerek limonádé napot rendeznek április 17-én, 13 órától 17 óráig a dr. Romhányi György aulában.

A peerek azok a hallgatók, akik a Peer-program keretén belül segítséget nyújtanak társaiknak az egyetemi élet során felmerülő problémákkal kapcsolatban, mint: ösztöndíjak, lakhatási gondok, Neptun, ügyintézés, tanulással kapcsolatos kihívások, időmenedzsment, vizsgára készülés, életvezetési kérdések.

Ez az alkalom kiváló lehetőséget nyújt arra, hogy a kialakuló ismeretségek bizalmas, segítő beszélgetéssé formálódjanak, és a későbbiekben tovább mélyüljenek. A peerek addig fogják hallgatótársuk kezét, ameddig szükséges, és az adott problémát meg nem oldják. Keressétek őket bátran, bizalommal!

A Peer program a Well-being koncepció részeként működő, kortárs segítő program, bővebb információt itt találtok: https://peer.aok.pte.hu/

Szeretettel várunk minden általános orvos-, fogorvos-, biotechnológia- és gyógyszerész szakos hallgatót!

A Magyar Felvételi és Hallgatói Szolgáltató Iroda munkatársai és a peerek

A rendezvény plakátja:

Az elem már a listában van!
Nem tehet be a listába 5-nél több elemet!
Sikeresen mentve
Hiba a mentés során!